RDL06-110S3P3W
RDL06-110S3P3W P-DUKE Technology, Inc.
rdl06w_datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Package / Case: 12-SIP Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 5W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 12-SIP Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.