RE100-1.6-4M7
RE100-1.6-4M7 TE Connectivity / Schaffner
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 250V 1.5kW 1.6A 4.7mH
на замовлення 1096 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук