Продукція > YAGEO > RE1206FRE07430RL
RE1206FRE07430RL
RE1206FRE07430RL YAGEO
pyu-re_105_rohs_l.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RES SMD 430 OHM 1% 1/4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 430 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 430 OHM 1% 1/4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 430 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE1206FRE07430RL RE1206FRE07430RL Виробник : Yageo pyu_re_105_rohs_l-3439885.pdf Thick Film Resistors - SMD 430 Ohms 250 mW 1206 1%