Продукція > VISHAY > RE65N1501C02
RE65N1501C02
RE65N1501C02 Vishay
id-5979018-re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.5KOhm 1% 10W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
Написати відгук