RE714001-LF
RE714001-LF Roth Elektronik
de_RE714001-LF.pdf?2025.01
Виробник: Roth Elektronik
Description: SMD Fine Pitch QFP 208
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.51" L x 3.94" W (140.00mm x 100.00mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Board Thickness: 0.059" (1.50mm)
Proto Board Type: Breadboard, General Purpose
Hole Diameter: 0.039" (1.00mm)
Circuit Pattern: Pad Per Hole (Round)
Plating: Plated Through Hole (PTH)
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Fine Pitch QFP 208, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.51" L x 3.94" W (140.00mm x 100.00mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Board Thickness: 0.059" (1.50mm), Proto Board Type: Breadboard, General Purpose, Hole Diameter: 0.039" (1.00mm), Circuit Pattern: Pad Per Hole (Round), Plating: Plated Through Hole (PTH).