Продукція > KYOCERA AVX > REA0511100M063B
REA0511100M063B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: REA
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 56mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: REA, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Operating current: 56mA.