Продукція > KYOCERA AVX > REA0511220M025B
REA0511220M025B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 25VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷105°C
Manufacturer series: REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 60mA
Operating voltage: 25V DC
Type of capacitor: electrolytic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 25VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷105°C, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Operating current: 60mA, Operating voltage: 25V DC, Type of capacitor: electrolytic.