Продукція > KYOCERA AVX > REA1013221M025B
REA1013221M025B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x13mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.29A
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x13mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.29A, Height: 13mm, Diameter: 10mm.