Продукція > KYOCERA AVX > REA1013470M063K
REA1013470M063K
REA1013470M063K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 63VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø10x13mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 152mA, Height: 13mm, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1013470M063K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 63VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø10x13mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 152mA
Height: 13mm
Diameter: 10mm