Продукція > KYOCERA AVX > REA10134R7M400B
REA10134R7M400B
REA10134R7M400B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 400V 4.7uF 1013 20% Long Lead Radial
на замовлення 4373 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4.7uF; 400VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø10x13mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 60mA, Height: 13mm, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA10134R7M400B Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4.7uF; 400VDC; Ø10x13mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø10x13mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 60mA
Height: 13mm
Diameter: 10mm