Продукція > KYOCERA AVX > REA1016100M250K
REA1016100M250K
REA1016100M250K KYOCERA AVX
rea_series-3196391.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø10x16mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.1A, Height: 16mm, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1016100M250K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø10x16mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.1A
Height: 16mm
Diameter: 10mm