Продукція > KYOCERA AVX > REA1020220M200K
REA1020220M200K
REA1020220M200K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 200VDC; Ø10x20mm; ±20%; REA, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 22µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating current: 0.14A, Operating voltage: 200V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1020220M200K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 200VDC; Ø10x20mm; ±20%; REA
Manufacturer series: REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 22µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating current: 0.14A
Operating voltage: 200V DC
Tolerance: ±20%