Продукція > KYOCERA AVX > REA1060470M450B
REA1060470M450B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø10x60mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x60mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.41A
Height: 60mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø10x60mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x60mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.41A, Height: 60mm, Diameter: 10mm.