Продукція > KYOCERA AVX > REA1321222M010B
REA1321222M010B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 10VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø13x21mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 21mm
Diameter: 13mm
Operating current: 0.97A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 10VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø13x21mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 21mm, Diameter: 13mm, Operating current: 0.97A, Manufacturer series: REA.