Продукція > KYOCERA AVX > REA1321330M200B
REA1321330M200B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 200VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø13x21mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.2A
Height: 21mm
Diameter: 13mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 200VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø13x21mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.2A, Height: 21mm, Diameter: 13mm.