Продукція > KYOCERA AVX > REA1321330M250B
REA1321330M250B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 250VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 33µF
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x21mm
Height: 21mm
Operating current: 225mA
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 250VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 33µF, Diameter: 13mm, Body dimensions: Ø13x21mm, Height: 21mm, Operating current: 225mA, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%.