Продукція > KYOCERA AVX > REA1321331M063B
REA1321331M063B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø13x21mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 21mm
Diameter: 13mm
Operating current: 0.55A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø13x21mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 21mm, Diameter: 13mm, Operating current: 0.55A, Manufacturer series: REA.