Продукція > KYOCERA AVX > REA1325102M035B
REA1325102M035B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 35VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø13x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Height: 25mm
Diameter: 13mm
Operating current: 1A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 35VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø13x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Height: 25mm, Diameter: 13mm, Operating current: 1A.