Продукція > KYOCERA AVX > REA1325332M010B
REA1325332M010B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 10VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø13x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Mounting: THT
Diameter: 13mm
Height: 25mm
Operating current: 1.25A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 10VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø13x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Diameter: 13mm, Height: 25mm, Operating current: 1.25A.