Продукція > KYOCERA AVX > REA1340680M350B
REA1340680M350B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 350VDC; Ø13x40mm; ±20%; REA
Capacitance: 68µF
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Manufacturer series: REA
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x40mm
Height: 40mm
Operating current: 0.43A
Operating voltage: 350V DC
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 350VDC; Ø13x40mm; ±20%; REA, Capacitance: 68µF, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: REA, Diameter: 13mm, Body dimensions: Ø13x40mm, Height: 40mm, Operating current: 0.43A, Operating voltage: 350V DC, Tolerance: ±20%.