Продукція > KYOCERA AVX > REA1360680M450B
REA1360680M450B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø13x60mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø13x60mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.45A
Height: 60mm
Diameter: 13mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø13x60mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø13x60mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.45A, Height: 60mm, Diameter: 13mm.