Продукція > KYOCERA AVX > REA1450820M450B
REA1450820M450B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 450VDC; Ø14.5x50mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø14.5x50mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.6A
Height: 50mm
Diameter: 14.5mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 450VDC; Ø14.5x50mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 82µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø14.5x50mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.6A, Height: 50mm, Diameter: 14.5mm.