Продукція > KYOCERA AVX > REA1622330M400B
REA1622330M400B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 400VDC; Ø16x22mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø16x22mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.24A
Height: 22mm
Diameter: 16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 400VDC; Ø16x22mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø16x22mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.24A, Height: 22mm, Diameter: 16mm.