Продукція > KYOCERA AVX > REA1622820M160B
REA1622820M160B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 160VDC; Ø16x22mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 82µF
Height: 22mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x22mm
Operating current: 0.32A
Operating voltage: 160V DC
Manufacturer series: REA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 160VDC; Ø16x22mm; ±20%; REA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 82µF, Height: 22mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x22mm, Operating current: 0.32A, Operating voltage: 160V DC, Manufacturer series: REA.