Продукція > KYOCERA AVX > REA1626101M160B
REA1626101M160B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 160VDC; Ø16x26mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø16x26mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.35A
Height: 26mm
Diameter: 16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 160VDC; Ø16x26mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø16x26mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.35A, Height: 26mm, Diameter: 16mm.