Продукція > KYOCERA AVX > REA1626332M016B
REA1626332M016B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 16VDC; Ø16x26mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø16x26mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 1.35A
Height: 26mm
Diameter: 16mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 16VDC; Ø16x26mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø16x26mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 1.35A, Height: 26mm, Diameter: 16mm.