Продукція > KYOCERA AVX > REA1632101M200B
REA1632101M200B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x32mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø16x32mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Operating current: 0.48A
Mounting: THT
Height: 32mm
Diameter: 16mm
Manufacturer series: REA
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x32mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø16x32mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Operating current: 0.48A, Mounting: THT, Height: 32mm, Diameter: 16mm, Manufacturer series: REA.