Продукція > KYOCERA AVX > REA1632332M025B
REA1632332M025B
REA1632332M025B KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 3.3MF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm)
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.54 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.156 A @ 10 kHz
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3.3MF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm), Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.54 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.156 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1632332M025B REA1632332M025B Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 3300uF 1632 1540 mA 20%
на замовлення 702 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
REA1632332M025B Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 25VDC; Ø16x32mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø16x32mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 32mm
Diameter: 16mm
Manufacturer series: REA
Operating current: 1.54A