Продукція > KYOCERA AVX > REA1632471M100B
REA1632471M100B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 100VDC; Ø16x32mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø16x32mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 32mm
Diameter: 16mm
Operating current: 0.88A
Manufacturer series: REA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 100VDC; Ø16x32mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø16x32mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 32mm, Diameter: 16mm, Operating current: 0.88A, Manufacturer series: REA.