Продукція > KYOCERA AVX > REA1635680M350B
REA1635680M350B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 350VDC; Ø16x35mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 68µF
Height: 35mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x35mm
Operating current: 0.42A
Operating voltage: 350V DC
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 350VDC; Ø16x35mm; ±20%; REA, Manufacturer series: REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 68µF, Height: 35mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x35mm, Operating current: 0.42A, Operating voltage: 350V DC, Tolerance: ±20%.