Продукція > KYOCERA AVX > REA1635680M400B
REA1635680M400B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 400VDC; Ø16x35mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 68µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø16x35mm
Mounting: THT
Manufacturer series: REA
Operating temperature: -25...105°C
Diameter: 16mm
Height: 35mm
Operating voltage: 400V DC
Operating current: 0.42A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 400VDC; Ø16x35mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 68µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø16x35mm, Mounting: THT, Manufacturer series: REA, Operating temperature: -25...105°C, Diameter: 16mm, Height: 35mm, Operating voltage: 400V DC, Operating current: 0.42A.