Продукція > KYOCERA AVX > REA1832101M350B
REA1832101M350B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 350VDC; Ø18x32mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø18x32mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 0.55A
Height: 32mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 350VDC; Ø18x32mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø18x32mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 0.55A, Height: 32mm, Diameter: 18mm.