Продукція > KYOCERA AVX > REA1835682M016B
REA1835682M016B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6800uF; 16VDC; Ø18x35mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø18x35mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 1.93A
Height: 35mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6800uF; 16VDC; Ø18x35mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø18x35mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 1.93A, Height: 35mm, Diameter: 18mm.