Продукція > KYOCERA AVX > REA2550821M200B
REA2550821M200B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 820uF; 200VDC; Ø22x50mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 820µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø22x50mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 1.7A
Height: 50mm
Diameter: 22mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 820uF; 200VDC; Ø22x50mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 820µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø22x50mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 1.7A, Height: 50mm, Diameter: 22mm.