Продукція > LEAGUER > REB2E470M1325
REB2E470M1325 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
47 uF / 250 VDC, 13x25mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 5.0mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2E470M1325 LEAGUER Electrolytic Capacitor KER
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
47 uF / 250 VDC, 13x25mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 5.0mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2E470M1325 LEAGUER Electrolytic Capacitor KER, кількість в упаковці: 100 шт.