Продукція > LEAGUER > REB2G4R7M1017
REB2G4R7M1017 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
4.7 uF / 400 VDC, 10x16mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 5.0mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2G4R7M1017 LEAGUER Electrolytic Capacitor KE
кількість в упаковці: 250 шт
на замовлення 2250 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
4.7 uF / 400 VDC, 10x16mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 5.0mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2G4R7M1017 LEAGUER Electrolytic Capacitor KE, кількість в упаковці: 250 шт.