Продукція > KYOCERA AVX > REC0612270M080B
REC0612270M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 27uF; 80VDC; Ø6.3x12mm; ±20%; 6000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 27µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø6.3x12mm
Tolerance: ±20%
Service life: 6000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 0.38A
Height: 12mm
Diameter: 6.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 27uF; 80VDC; Ø6.3x12mm; ±20%; 6000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 27µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø6.3x12mm, Tolerance: ±20%, Service life: 6000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 0.38A, Height: 12mm, Diameter: 6.3mm.