Продукція > KYOCERA AVX > REC1013471M025B
REC1013471M025B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; 9000h
Manufacturer series: REC
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Service life: 9000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13mm
Operating current: 1.69A
Operating voltage: 25V DC
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; 9000h, Manufacturer series: REC, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Service life: 9000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Height: 13mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13mm, Operating current: 1.69A, Operating voltage: 25V DC.