Продукція > KYOCERA AVX > REC1020331M050B
REC1020331M050B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x20mm; ±20%; 10000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 2065mA
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 50VDC; Ø10x20mm; ±20%; 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 2065mA, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Service life: 10000h.