Продукція > KYOCERA AVX > REC1030221M080B
REC1030221M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 80VDC; Ø10x30mm; ±20%; 10000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø10x30mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 1.85A
Height: 30mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 80VDC; Ø10x30mm; ±20%; 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø10x30mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 1.85A, Height: 30mm, Diameter: 10mm.