Продукція > KYOCERA AVX > REC1035220M450B
REC1035220M450B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø10x35mm; ±20%; 12000h
Manufacturer series: REC
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 22µF
Body dimensions: Ø10x35mm
Diameter: 10mm
Height: 35mm
Operating current: 0.25A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC
Service life: 12000h
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø10x35mm; ±20%; 12000h, Manufacturer series: REC, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 22µF, Body dimensions: Ø10x35mm, Diameter: 10mm, Height: 35mm, Operating current: 0.25A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 450V DC, Service life: 12000h, Type of capacitor: electrolytic.