Продукція > KYOCERA AVX > REC1225101M200B
REC1225101M200B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Operating current: 625mA
Mounting: THT
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Service life: 12000h
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Operating current: 625mA, Mounting: THT, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Service life: 12000h, Manufacturer series: REC.