Продукція > KYOCERA AVX > REC1225221M100B
REC1225221M100B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 2.2A
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 2.2A, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm.