Продукція > KYOCERA AVX > REC1225222M025B
REC1225222M025B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Operating current: 3.19A
Manufacturer series: REC
Service life: 10000h
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 25VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Operating current: 3.19A, Manufacturer series: REC, Service life: 10000h.