Продукція > KYOCERA AVX > REC1250331M160B
REC1250331M160B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 160VDC; Ø12.5x50mm; ±20%; REC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø12.5x50mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 1.4A
Height: 50mm
Diameter: 12.5mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 160VDC; Ø12.5x50mm; ±20%; REC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø12.5x50mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 1.4A, Height: 50mm, Diameter: 12.5mm.