REF-100-124
REF-100-124 EM Research
Виробник: EM Research
Description: 100 MHZ REFERENCE OSCILLATOR
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm)
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.610" (15.49mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 100MHz
Icc Max: 100mA
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -140
Power (dBm): 10
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 100 MHZ REFERENCE OSCILLATOR, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 2.000" L x 1.500" W (50.80mm x 38.10mm), Voltage - Supply: 5V, Height: 0.610" (15.49mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 100MHz, Icc Max: 100mA, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -140, Power (dBm): 10, Part Status: Active.