Продукція > KYOCERA AVX > REF05116R8M100B
REF05116R8M100B KYOCERA AVX
ref.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 100VDC; Ø5x11mm; ±20%; REF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 6.8µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REF
Operating current: 86mA
Height: 11mm
Diameter: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 100VDC; Ø5x11mm; ±20%; REF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 6.8µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REF, Operating current: 86mA, Height: 11mm, Diameter: 5mm.