Продукція > KYOCERA AVX > REF0512220M050B
REF0512220M050B KYOCERA AVX
ref.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x12mm; ±20%; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Height: 12mm
Operating current: 288mA
Manufacturer series: REF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x12mm; ±20%; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Height: 12mm, Operating current: 288mA, Manufacturer series: REF.