Продукція > KYOCERA AVX > REF0512330M035B
REF0512330M035B KYOCERA AVX
ref.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x12mm; ±20%; -40÷105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x12mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REF
Operating current: 0.3A
Height: 12mm
Diameter: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 35VDC; Ø5x12mm; ±20%; -40÷105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø5x12mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REF, Operating current: 0.3A, Height: 12mm, Diameter: 5mm.