Продукція > KYOCERA AVX > REG0511100M050K
REG0511100M050K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REG
Operating current: 0.13A
Height: 11mm
Diameter: 5mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REG, Operating current: 0.13A, Height: 11mm, Diameter: 5mm.